Hakkımızda

1993 yılının Nisan ayında kurulan Doğan Proje İnşaat, Antalya ve çevre illere otel, tatil köyü, villa, konut inşaatı ve mimari - statik proje hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Yıllar içinde yaptığı kalite odaklı üretim ve kullanışlı mimari çözümler sayesinde Antalya bölgesinde saygın bir yer edinmiştir.

Firmamız 2003 yılında bir şirket kurarak otomasyon sektörüne ve 2004 yılında iştiraklarına bir şirket daha ekleyerek yapı malzemeleri sektörüne girmiş ve hala faal olarak devam etmektedir.

Sürekli gelişmekte ve değişmekte olan trendleri ve standartları takip eden firmamız, günümüzde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konutlar ve villalar inşa etmektedir.

Firmamız titizlikle hazırlamış olduğu projelerde, güncel deprem yönetmeliği ve tasarım kurallarına uyarak her zaman kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Kalite, güven, müşteri memnuniyeti ve süreklilik ilkeleriyle yola çıkan firmamızın amacı müşterilerimizin hayatlarına dokunmak ve yaşanabilir ve konforlu yaşam alanları üretmektir.